מכונות כביסה

שומרים על הבגדים, שומרים על הסביבה

קונים מכונת כביסה אלקטרולוקס
ומקבלים הרחבה ל-5 שנות אחריות!*

בתוספת 199 ₪

מכונות הכביסה החדשניות של אלקטרולוקס מבוססות על מגוון טכנולוגיות פורצות דרך
שמסייעות לחסוך במים ובחשמל, וגם שומרות על הבגדים כמו חדשים לאורך שנים רבות.

הקליקו לרכישה אונליין

מכונת כביסה 9 ק"ג

מכונת כביסה 9 ק"ג

PerfectCare600

EW6F4943EBM

EW6F4823ABM

מכונת כביסה 8 ק"ג

PerfectCare600

EW6F4823ABM

EW8F2846DBM

מכונת כביסה 8 ק"ג

PerfectCare800

EW8F2846DBM

EW6F5722ABM

מכונת כביסה 7 ק"ג

PerfectCare600

EW6F5722ABM

MAKE IT LAST

בזכות טכנולוגיית PerfectCare של אלקטרולוקס תוכלו להאריך את חיי הבגדים שלכם ולשמור על הסביבה.

מדי שנה נזרקים שלא לצורך, מיליוני טונות של בגדים היכולים להמשיך ולהיות שימושיים. לאופן שבו אנו מטפלים בבגדים שלנו יש השפעה רבה על הסביבה שלנו. הפחתת פסולת בגדים היא משהו שאנחנו יכולים לעשות כאן ועכשיו ובקלות. לכן, פיתחנו מכונות כביסה ומייבשים המאריכים את חיי הבדים והבגדים, מונעים השלכה מיותרת ומפחיתים את ההשפעה השלילית על הסביבה.

30 הוא ה-40 החדש

רוב האנשים היו מעדיפים גישה ידידותית יותר לסביבה וחיסכון באנרגיה ובכסף בכל הנוגע לכביסת בגדיהם, אך רבים מאמינים כי רק טמפרטורות גבוהות מסוגלות להסיר ריחות וכתמים לא רצויים. בטכנולוגיית ההשריה המתקדמת במכונות של אלקטרולוקס, כביסה בטמפ' של 30°C יעילה כמו כביסה בטמפ' של 40°C. הצבעים נשמרים זמן רב יותר תוך שימוש יעיל יותר באנרגיה.

שומרים על הבגדים, שומרים על הסביבה.

תוכנית ה- UltraWash שלנו מהווה איזון מושלם מבחינת טיפול ויעילות אנרגטית לכביסה מעורבת – בתכנית בת 59 דקות. תוצאות כביסה מעולות מתקבלות בטמפרטורה נמוכה המגינה על הבגדים. על ידי הפעלת תכנית בטמפ' של 30°C, תוכלו לחסוך 30% אנרגיה בהשוואה לתוכנית כותנה ב-40°C.

תכנית יעילה בטמפ' של 30°C, חוסכת 30% בצריכת האנרגיה

תוכנית UltraWash מספקת תוצאות כביסה מצוינות וטיפול טוב יותר בכביסה היומיומית שלכם, בפחות משעה. תוצאות כביסה מושלמות מושגות בטמפרטורות נמוכות הודות לטכנולוגיית premixing (ערבוב מוקדם) עם צריכת אנרגיה מופחתת השומרת על איכות הבגדים לאורך זמן רב יותר. תוכנית UltraWash מספקת תוצאות כביסה מעולות בטמפרטורה של 30°C וחוסכת יותר מ- 30% אנרגיה בהשוואה לתוכנית כותנה בטמפרטורה של 40°C .

הבדים נראים חדשים כפול מהזמן*

טכנולוגיית SensiCare מתאימה את משך תכנית הכביסה לכמות הכביסה בכדי למנוע שטיפת יתר ובלאי של הבגדים, כך שהבגדים יישמרו זמן רב יותר.
*על פי מבחן ריטקס לבדיקת עמידות צבע. מבחן מס' 15CR00099 נערך בדצמבר 2015.

מתייחסים לבגדים האהובים בזהירות ובעדינות

מכונת הכביסה PerfectCare 600 עם טכנולוגיית SensiCare מתאימה את אורך התוכנית לכמות הכביסה. היא משתמשת בפחות אנרגיה ופחות מים ומונעת זמן כביסה מיותר. הדבר מאפשר מחזורי כביסה חסכוניים גם לכמות הכביסה הקטנה ביותר.

הסיבים מטופלים והבגדים נשארים רכים.

פונקציית SoftPlus שלנו מערבבת מראש ומפזרת את המרכך באופן אחיד על הבגדים, כך שהסיבים בבגדים יהיו רכים יותר ויישמרו על ניחוח רענן לזמן ממושך.

תכנית Anti-Allergy המשתמשת באדים מבטיחה ניקוי וחיטוי טובים יותר

תוכנית זו משלבת קיטור המסיר ביעלות מירבית בקטריות ואלרגנים שעל הכביסה.

תכנית BETTER LIVING

התוכנית שלנו לעולם טוב יותר

תוכנית ה-Better Living היא אסטרטגיה רב שנתית שמטרתה לעצב טוב וידידותי יותר לעולם שלנו. התוכנית מתמקדת ב- 100 פעולות שאנו כחברה מתחייבים לבצע עד שנת 2030. מטרות אלו משקפות את ההתחייבות שלנו בנושאי אכילה נכונה יותר, טיפול טוב יותר בבגדים, שיפור האווירה בבית ובדרך בה אנו מתנהלים כחברה גלובלית.

שומרים על העולם שלנו

החיים שלנו מורכבים מהחלטות יומיומיות קטנות וגדולות – כמו מה ללבוש, מה לאכול, איפה לגור ואיך להעביר את הזמן שלנו. החלטות הללו אינן משפיעות רק עלינו, אלא גם על הסביבה שלנו, על הכדור בו אנחנו חיים ועל העתיד שאנו מעניקים לדורות הבאים אחרינו. למרות זאת, צריכת האנרגיה והמים שלנו מעולם לא היתה גדולה יותר. אנו משליכים מזון שניתן להמשיך ליהנות ממנו, ובגדים שיכולנו עדיין ללבוש. אנחנו ממלאים את האוקיינוסים בכמות פלסטיק עצומה המזהמת את האוויר שאנחנו נושמים.

100 פעולות שיעשו טוב לעולם

ליבת התכנית שלנו היא רשימה בת 100 פעולות שאנו מחויבים לבצע עד שנת 2030. הרשימה הזאת תתפתח עם הזמן, עד שנת 2030, והיא תכיל 100 פעולות שכל אחת מהן תסייע לנו להתמקד בקטגוריה אחרת מתוך מארבעת הקטגוריות שבתכנית. הרשימה תכלול שיתופי פעולה עם השותפים שלנו, עם מומחים ממגוון תעשיות, עם אנשים בולטים שמובילים שינוי בעולם וגם עם מותגים אחרים, כי בכדי להוביל שינוי אמיתי צריך להשפיע על כמה שיותר אנשים.

מטפלים טוב יותר בבגדים

במהלך 20 השנים האחרונות, מספר הבגדים שזרקנו גדל פי 4*, מה שמבסס את הטענה כי 90% מהבגדים שאנו זורקים יכלו להמשיך ולשמש אותנו. חלק מהבעיה היא תעשיית האופנה והטרנדים המתחלפים במהירות. בעיה אחרת היא הדרך בה אנו מטפלים בבגד. בעקבות הרגלי כביסה מיושנים, אורך החיים של הבגדים שלנו מתקצר. כאשר תעשיית האופנה היא התעשייה הרביעית הכי מזהמת בעולם – הגיע הזמן שנתחיל לעשות שינוי באופן בו אנו צורכים ומטפלים בבגדים שלנו.
*מקור: Fashion Revolution

אוכלים נכון יותר

אנו שואפים לגרום ליותר אנשים לאכול בצורה שמיטיבה גם איתם וגם עם הסביבה. המשמעות היא לעזור לשפר את הערכים התזונתיים באוכל שהם אוכלים ולהראות כמה מהנה וטעים יכול להיות אוכל בריא יותר, המשלב יותר ירקות ופירות.

שירות ואחריות של היבואנית הרשמית מיניליין.

*שנת אחריות מלאה עפ"י דין + 4 שנות אחריות מוגבלת בתשלום של 199 ₪, בהתקשרות ישירה מול חברת השירות אלקטרוניקס פרו, כפוף לתנאי הרכישה המופיעים באתר Electrolux.co.il. מחירי מכונות הכביסה נקבעים ע"י המשווקים ומשתנים בין הסניפים. פירוט הדגמים הנבחרים והטכנולוגיות המוצגות בדף זה מפורטים באתר החברה. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח
קנייה בטוחה