מכונות כביסה

שומרים על הבגדים, שומרים על הסביבה!

מייבשי הכביסה של אלקטרולוקס חוסכים באנרגיה
ושומרים על הבגדים לאורך זמן, הודות למגוון טכנולוגיות מתקדמות!

הקליקו לרכישה עכשיו

מייבש כביסה 9 ק"ג

דגם EW8H2966IM

EW8H2966IM

מייבש כביסה 8 ק"ג

דגם EW7H3866EM

EW7H3866EM

טכנולוגיית HeatPump

המייבש משתמש בטכנולוגיית משאבת חום, על מנת לייבש את הבגדים בטמפרטורות נמוכות יותר בהשוואה למייבשי כביסה רגילים וצורך עד 50% פחות אנרגיה (*בדגמים נבחרים).

מנוע Inverter

מנוע אינוורטר בעל מגנט קבוע, ללא פחמים וללא מברשות, לשמירה על מייבש הכביסה ולאמינות לשנים ארוכות (*בדגמים נבחרים).

תוף משי Silk Drum

תוף משי המנטרל ביעילות את המתיחה של האריג בזמן פעולת הייבוש, משפר את זרימת האוויר ומאפשר ייבוש יעיל יותר וקיצור בזמן הייבוש.

טיפול עדין ויעיל לבגדי צמר

מייבשי הכביסה של אלקטרולוקס בעלי הסמכת Woolmark לטיפול מוצלח בפרטי הצמר, תוך שמירה על הבגד לאורך שנים (*בדגמים נבחרים).
תוכנית LIVING BETTER

התוכנית שלנו לעולם טוב יותר

תוכנית ה-Better Living היא אסטרטגיה רב שנתית שמטרתה לעצב עולם טוב וידידותי יותר לסביבה שלנו. התוכנית מתמקדת ב- 100 פעולות שאנו כחברה מתחייבים לבצע עד שנת 2030. מטרות אלו משקפות את ההתחייבות שלנו בנושאי אכילה נכונה יותר, טיפול טוב יותר בבגדים, שיפור האווירה בבית ובדרך בה אנו מתנהלים כחברה גלובלית.

שומרים על העולם שלנו

החיים שלנו מורכבים מהחלטות יומיומיות קטנות וגדולות – כמו מה ללבוש, מה לאכול, איפה לגור ואיך להעביר את הזמן שלנו. החלטות הללו אינן משפיעות רק עלינו, אלא גם על הסביבה שלנו, על הכדור בו אנחנו חיים ועל העתיד שאנו מעניקים לדורות הבאים אחרינו. למרות זאת, צריכת האנרגיה והמים שלנו מעולם לא היתה גדולה יותר. אנו משליכים מזון שניתן להמשיך ליהנות ממנו, ובגדים שיכולנו עדיין ללבוש. אנחנו ממלאים את האוקיינוסים בכמות פלסטיק עצומה המזהמת את האוויר שאנחנו נושמים.

100 פעולות שיעשו טוב לעולם

ליבת התכנית שלנו היא רשימה בת 100 פעולות שאנו מחויבים לבצע עד שנת 2030. הרשימה הזאת תתפתח עם הזמן, עד שנת 2030, והיא תכיל 100 פעולות שכל אחת מהן תסייע לנו להתמקד בקטגוריה אחרת מתוך מארבעת הקטגוריות שבתכנית. הרשימה תכלול שיתופי פעולה עם השותפים שלנו, עם מומחים ממגוון תעשיות, עם אנשים בולטים שמובילים שינוי בעולם וגם עם מותגים אחרים, כי בכדי להוביל שינוי אמיתי צריך להשפיע על כמה שיותר אנשים.

מטפלים טוב יותר בבגדים

במהלך 20 השנים האחרונות, מספר הבגדים שזרקנו גדל פי 4*, מה שמבסס את הטענה כי 90% מהבגדים שאנו זורקים יכלו להמשיך ולשמש אותנו. חלק מהבעיה היא תעשיית האופנה והטרנדים המתחלפים במהירות. בעיה אחרת היא הדרך בה אנו מטפלים בבגד. בעקבות הרגלי כביסה מיושנים, אורך החיים של הבגדים שלנו מתקצר. כאשר תעשיית האופנה היא התעשייה הרביעית הכי מזהמת בעולם – הגיע הזמן שנתחיל לעשות שינוי באופן בו אנו צורכים ומטפלים בבגדים שלנו.
*מקור: Fashion Revolution

אוכלים נכון יותר

אנו שואפים לגרום ליותר אנשים לאכול בצורה שמיטיבה גם איתם וגם עם הסביבה. המשמעות היא לעזור לשפר את הערכים התזונתיים באוכל שהם אוכלים ולהראות כמה מהנה וטעים יכול להיות אוכל בריא יותר, המשלב יותר ירקות ופירות.

שירות ואחריות של היבואנית הרשמית מיניליין.

מחירי מייבשי הכביסה נקבעים ע"י המשווקים ומשתנים בין הסניפים. פירוט הדגמים הנבחרים והטכנולוגיות מפורטים באתר החברה, בכתובת www.electrolux.co.il. התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח
קנייה בטוחה